דף הבית » כללי » 5 סיבות לעשות קורס מכין לקבלן רשום

5 סיבות לעשות קורס מכין לקבלן רשום

תהליך הרישום בפנקס הקבלנים של משרד השיכון והבינוי הוא ארוך, בירוקרטי, ומאתגר, אך הוא שווה כל רגע. השלב שקבלנים נרתעים ממנו יותר מכל הוא מבחן ההסמכה של רשם הקבלנים. המבחן המקיף, בוחן את הידע של הקבלן בנושאים קרי : בטיחות וגיהות, מקצועיות, דינים, תקנות, וניהול תקין. קבלן שלא עובר את הבחינה לא יכול לקבל רישיון קבלן. מצאנו בשבילכם “גלגל הצלה” לקראת המבחן של רשם הקבלנים – קורס מכין לקבלן רשום, ואילו הן הסיבות לרכוש אותו:

מסגרת מקצועית מסודרת

אפשר להשוות קורס מכין לקבלן רשום לקורס פסיכומטרי, אתם יכולים לנסות ללמוד למבחן בלעדיו, אך ההצלחה במבחן תהפוך למשימה קשה ומסובכת בהרבה. כאשר אתם מכניסים את עצמכם לקורס מובנה, שנבנה אחרי שנים של מחקר והתייעלות, אתם חוסכים זמן יקר של למידה מסורבלת. חומר הלימוד מונח לפניכם ואתם לא צריכים לדלות אותו ממקורות שונים.

נוחות מקסימלית

קבלנים רבים ויתרו על קורס מכין לקבלן רשום בגלל שהם עסוקים ואין להם זמן לנסוע לקורס פעם-פעמיים בשבוע ולבזבז את הזמן שלהם בפקקים, והם צודקים ! אך כיום, בשונה מבעבר, ישנם קורסים מכינים לקבלן רשום שמתקיימים באופן מקוון מלא וא-סינכרוני. המשמעות היא שניתן לצפות בתכני הקורס ולבצע למידה איכותית מכל מקום שתבחרו ובכל זמן שנוח לכם. בזכות קורס מכין מקוון לא תצטרכו לוותר על ימי עבודה או לבזבז זמן יקר בנסיעות.

סימולציות עושות את ההבדל   

בקורס מכין איכותי לקבלן רשום, תוכלו לבצע שאלות תרגול, מבחני תרגול וסימולציות בחינה. הלמידה היא המרכיב העיקרי בקורס, אך כאשר הופכים את הלמידה למעשית, על ידי תרגול, ניתן לדעת באמת מה מצבכם בחומר ואיזה נקודות עליכם לחזק טרם הבחינה . סימולציות מאפשרות לכם לפגוש את המבחן פעמים רבות ובכך להגיע לבחינה האמיתית רגועים ומוכנים.

רכשו הכשרה רק מחברה עתירת ניסיון בתחום !

קורס המכין אתכם למבחן ההסמכה של רשם הקבלנים צריך לכלול את מיטב המומחים בתחומים השונים שעליהם אתם נבחנים. קורסים כאלה, מספקים לכם לא רק למידה איכותית לקראת המבחן אלא חיזוק מקצועי אמיתי ויתרון אל מול קבלנים אחרים.

ביטחון לקראת הבחינה

מכירים את זה שאתם עונים על תשובה, ואז חוזרים לשנות אותה, למרות שצדקתם? קורס מכין לקבלן רשום מספק לכם את המעטפת, התרגול, והליווי שאתם צריכים בשביל להגיע לבחינה בביטחון שיא. אחד הגורמים המשמעותיים של כישלון במבחן רשם הקבלנים הוא לחץ, וחוסר ביטחון שגורמים לטעויות לא אופייניות.

איפה ניתן להירשם לקורס מכין לקבלן רשום?

הקורס שמכיל את כל היתרונות הללו הוא קורס קבלן רשום של חברת “מכלל” הכשרה מקצועית בע”מ. לאחר שנים של ניסיון ובנייה, “מכלל” הפיקו קורסים מקוונים איכותיים שמכינים למבחן ההסמכה של רשם הקבלנים בצורה הטובה ביותר. כ-90% מבוגרי הקורסים של מכלל עוברים את מבחן ההסמכה כבר בניסיון הראשון, זאת בניגוד לכ-15% שניגשים ללא קורס. אצל “מכלל” ניתן לעשות קורס מלא לקבלני שיפוצים (ענף 131), קבלני איטום (ענף 134), וקבלני אינסטלציה וכיבוי אש (ענף 190). הקורסים של מכלל הם ההשקעה הטובה ביותר לקראת מבחן רשם הקבלנים והעתיד שלכם כקבלנים רשומים מצליחים.  

 

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן